У військовому госпіталі після реанімації, воїн Ігор одружився із Ганною

ПЦУВоїн Ігор, який отримав важкі поранення на фронті і знаходиться зараз на лікуванні у військовому госпіталі розписався зі своєю обраницею – нареченою Ганною.

Як повідомляє капелан ПЦУ Олег Скнар, Ігор був на «борту з пораненими, який прибув 7 квітня в День Благовіщення». Військовослужбовця відправили одразу відправили до реанімації.

Зберегти життя воїна Ігоря, вдалось завдяки хірургічній допомозі, наданій, фактично, в зоні театру бойових дій, в польовій операційній військового госпіталю, поблизу від Авдіївки.
Операцію блискуче провів командувач медичних сил ЗСУ генерал-майор Хоменко Ігор Петрович, якого наречена з любов’ю називала «хрещеним батьком».

На церемонії одруження були присутні начальник медичного центру генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук, заступник начальника центру з виховної роботи полковник Геннадій Перов та військовий капелан центру протоієрей Олег Скнар.

На завершення церемонії генерал-майор Анатолій Казмірчук привітав молодят і вручив від госпітального храму пам’ятний подарунок – вінчальні ікони, з побажанням освятити свій любовний союз в Церкві.

«Не дивлячись на війну, пандемію, карантинні обмеження, подібний шлюб вселяє колосальну надію на майбутнє! Многая літа молодятам!», – сказав капелан ПЦУ Олег Скнар.

Світлина від Храм Покрови Пресвятої Богородиці.

Світлина від Храм Покрови Пресвятої Богородиці.

Світлина від Храм Покрови Пресвятої Богородиці.

 

Світлина від Храм Покрови Пресвятої Богородиці.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *