У Маріуполі храм ПЦУ, що годує безхатьків, відрізали від електрики за борги, яких немає

Церкву Св. Петра Могили ПЦУ у Маріуполі напередодні ввечері відключили від електроенергії. Від учора служителі, які протягом багатьох років годують нужденних, не можуть приготувати їжу.

Про це повідомив настоятель церкви Роман Перетятько.

Вчора на підстанцію, що живить храм, приїхали представники енергокомпанії та відключили даний об’єкт від живлення. Причина, яку озвучили служителям храму, – борги за електроенергію. Але, як стверджує Перетятько, заборгованості за світло у церкви немає, повідомляє видання 0629.

«Ми все оплачуємо Вчасно. Всі квитанції в наявності, – зазначив Роман Перетятько і показав квитанції.- Це саме ця квітанція, але вони не бачать гроші, що прийшли на рахунок».

«Ми неурядова організація, але для енергокомпанії – юридична особа», – нарікає Роман Перетятько.

Та навіть у такій ситуації в храмі Петра Могили ПЦУ не припиняють робити свою добру справу – щодня годувати жебраків, бездомних, голодних. У зв’язку з ситуацією готувати їжу для віруючих сьогодні вирішили на багатті. Вирішується питання з установкою генератора.

На щастя, близько другої години дня четверга 30 квітня електропостачання храму було відмовлено, про отець Роман повідомив в соцмережах.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *