Після інсульту, не виходячи з коми, помер відомий священик ПЦУ Євген Заплетнюк

Сьогодні на 42-му році життя спочив у Господі протоієрей ПЦУ Євген Заплетнюк який служив у Тернопільській єпархії в кафедральному соборі святих рівноапостольних Костянтина та Єлени м. Тернополя. Отець Євген помер, не виходячи з коми, у реанімації Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні, де перебував з 22 квітня після важкого інсульту.

Про це повідомляє пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ.

«Керуючий архієрей Тернопільської єпархії  Православної Церкви України Високопреосвященнійший архієпископ Нестор, духовенство та миряни Тернопілля висловлюють найщиріші співчуття родині новопреставленого протоієрея Євгена», – йдеться у повідомленні.

Вірян і священиків попросили молитися за упокій душі новопреставленого протоієрея Євгена вдома.

Похорон відбудеться 27 квітня, о 9:00.

Отець Євген є автором численних публікацій в мережі на релігійну та богословську тематику. Кандидат богослів’я (2008), член Спілки християнських письменників України (2011).

Він був особливим і харизматичним сучасним священником. Його не всі розуміли. У Нього була завжди своя думка на всі виклики сучасності про яку Він говорив відкрито. Так про нього відгукуються побратими по священичій службі.

«Для щастя мені потрібно небагато. Іноді достатньо гарного сонечка у вікні, а іноді – вдалого закінчення початої справи», – говорив священик Євген Заплетнюк.

Світлина від Орленова Артура.

Світлина від Юлії Луців.

Tagged:

1 comment

  1. Царство Небесне й вічная пам*ять отцю Евгену. Каюсь перед ним – не цінив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *