У Чорногорії за порушення карантину затримали митрополита СПЦ, на допомогу якому їздив Онуфрій

Митрополит Чорногорський і Приморський Амфілохій та кілька священиків Сербської православної церкви доставлені в поліцейський Центр безпеки в Подгориці.

Священнослужителі дали свідчення в зв’язку з проведенням літургії у Вербну неділю в умовах складної епідеміологічної ситуації в країні, повідомляє Цензор.НЕТ.

«Десять священиків митрополії дали свідчення інспекторам Центру безпеки в Подгориці і чекають рішення судді», – йдеться в повідомленні.

Раніше в Чорногорської-приморській митрополії журналістам неофіційно повідомили, що серед доставлених в Центр безпеки і митрополит Амфілохій. Це до нього на допомогу їздив у Чорногорію митрополит РПЦвУ Онуфрій після Аммана, а російські спецслужби допомагали розхитувати Чорногорію.

У метрополії пояснили, що Амфілохій служив літургію в Златиці, одному з районів Подгориці.

Раніше у чорногорській пресі звучала критика на адресу СПЦ в Чорногорії, де, незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, продовжували проводити обряди причастя. Наприкінці березня поліція Чорногорії затримала настоятеля монастиря Режевичі (Сербський патріархат) і десятьох прихожан за порушення карантину.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *