«Не покаявся у своєму тупому геройстві «обніматись», – богослов Кураєв розкритикував Павла (Лебідя)

Протодиякон РПЦ Андрєй Кураєв висловив сум через те, що митрополит Московського Патріархату Павло «не покаявся у своєму тупому геройстві «обніматись». 

«Найголовнішого Павло не сказав. Він не покаявся в своєму тупому геройстві й закликах «обніматися» під час епідемії. І не оголосив про відмову від своїх земних багатств», написав богослов у своєму блозі.

Нагадаємо, 7 квітня митрополит Московського Патріархату Павло (Лебідь) записав відеозвернення в якому запевнив, що «ми не закрили Лаври», але вже у наступній фразі сказав «ми зробили це, щоб ви не боялися нас, ченців».

Також митрополит Павло суперечить сам собі, каже що здоровий але має «вірусні моменти»: «Ми здорові. У нас є у всіх запалення легенів і вірусні моменти».

Як ми раніше писали Києво-Печерську Лавру закрили на карантин. Всередині монастиря зафіксовано спалах вірусної інфекції – десятки насельників перебувають у лазареті обителі, а інші на режимі самоізоляції. 

Раніше намісник Лаври РПЦвУ Павло (Лебідь) закликав ігнорувати карантин. «Не дивіться старше покоління чи молодше, усі спішіть у храм, обійміть один одного», – закликав він. Також у 2013 році він був ініціатором виселення інфекційної лікарні.

 

 

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *