США визнали російських націоналістів терористами

Американська влада визнала російську організацію «Рускоє імперскоє двіженіє» (РІД) терористичною.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на високопоставленого чиновника Держдепу США, передає Інформаційний спротив.

Раніше про намір Держдепу включити РІД в список терористичних організацій повідомила американське видання «Нью Йорк Таймз». У розмові з кореспондентом видання координатор відомства з питань боротьби з тероризмом Натан Сейлс назвав міру безпрецедентною.

«Це перший випадок, коли США визнали терористами прихильників переваги білої раси, що підтверджує, наскільки серйозно нинішня адміністрація ставиться до цієї загрози. Ми робимо те, чого ніхто з наших попередників не зробив, щоб протистояти цій загрозі», – зазначив Сейлс.

За даними американського видання, за включенням РІД до списку терористичних організацій піде прийняття Мінфіном США рішення про блокування всіх активів організації на території країни і заборону для американців проводити будь-які угоди з її представниками, а членам РІД може бути заборонений в’їзд до США.

РІД відома тим, що готувала найманців для війни проти України на Донбасі.

На сайті РІД вона названа російською православною національно-патріотичною та монархічною організацією, а її основними завданнями – захист традиційних російських цінностей, підтримка політичної, духовної та культурної російської експансії, боротьба з русофобією, нелегальною імміграцією, церковними єресями і розколами, а також активна пропаганда російського християнського націоналізму.

Після рішення влади США російські націоналісти потрапляють в одну компанію з Аль-Каїдою та Стражами ісламської револіції.

Tagged:

2 comments

 1. «Многонациональный на/в рот» НЕ може бути
  нацією, націоналістами, нацистами, бо є ШОВІНІСТАМИ.

  Слід нарешті зрозуміти на 6-тому році русько-московської війни між НОСІЯМИ ПРОТИЛЕЖНИХ духів: русским духом антихриста («що НЕ сповідує Ісуса Христа» під час обрядових богослужінь, 1Ін. 4:3) та Духом Божим – національною Мовою («що сповідує Ісуса Христа» під час сакральних Богослужінь, 1Ін. 4:2), що т.зв. «русский язык» – це язик «многонационального народа» (ч.1 ст.3 Конституции РФ) – це язик фіно-тюркського гібриду сучасного Московського улусу Жовтої орди – язик москалів.
  Отже, за відсутности етнічного (фінського чи тюркського) КОРЕНЯ, у москалів (ч.1 ст.3 КРФ) відсутній і національний ПАРОСТОК – відсутні національні ознаки життя.
  Москалі – це національно САМО-стерилізовані – духовно само-КАСТРОВАНІ черева та попы.
  Ось чому,
  – в КРФ відсутні згадки про націю та похідні слова від неї (а націоналізм вважається словом РУГАТЕЛЬНЫМ),
  – в паспорті РФ відсутня графа «національність», а
  – а у московському законодавстві відсутній закон про т.зв. «русофобию»
  (за умов, що московським імперіалістам НІЧОГО та НІХТО не перешкоджає, крім ВІДСУТНОСТИ етнічних і національних ознак духовного життя, відтворити вище названі НАЦІОНАЛЬНІ атрибути).
  Таким чином, БЕЗнаціональні москалі (ч.1 ст.3 КРФ), за ВІДСУТНОСТИ національних-духовних ознак життя, за межами Московщини, можуть бути лише просто МЕНШИНАМИ, тому що, НЕ можуть бути національними.

  У «многонационального народа» (ч.1 ст.3 КРФ) НЕ може бути національної Мови в апріорі (хто – москалі та обмоскалені – заперечує очевидні речі, істину, той БІСНУЄТЬСЯ на крови), а тому б.ля-московщина
  – під ЮРИДИЧНЕ визначення «мова національних меншин» НЕ підпадає; і у зв’язку з цим,
  – ні про який ЮРИДИЧНИЙ захист язика, НЕ існуючого в національній природі – АБСТРАКТНОГО народу, НЕ може бути й мови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *