У настоятеля Києво-Печерської лаври виявлено коронавірус. Уся верхівка РПЦвУ заражена?

В одіозного настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита РПЦвУ Павла виявили коронавірус. Число заражених серед московських архієреїв може йти на десятки.

Як повідомляють джерела з оточення митрополита, три дні тому Павлу стало зле, пізніше в нього діагностували коронавірусноу хворобу COVID-19.

Примітно, що декілька днів тому Павло провів службу, на якій були присутні очільник РПЦвУ Онуфрій, митрополит РПЦвУ Антоній (Паканич), олігарх і нардеп «Опозиційного блоку» Вадим Новинський. Також там був присутній перший заступник глава Офісу президента України Сергій Трофімов, який займається питаннями релігії.

Окрім вищезазначений осіб майже вся верхівка РПЦвУ опинилася під загрозою зараження. Адже під час літургії першими причащаються єпископи, потім священики, за ними диякони і в самому кінці – віряни. Тобто ті, хто причащався після митрополита Павла (а він – серед перших), скоріше за все – заражені.

Цікаво, як тепер у РПЦвУ ставитимуться до карантинних обмежень. Бо багато кліриків та архієреїв РПЦвУ з піною у рота доводили, що вірус не передається через причастя. До того ж, сам Павло критикував введені державою карантинні заходи та закликав їх порушувати. Але вже через кілька днів кілька ченців Києво-Печерської лаври опинилися на лікарняних ліжках.

Джерело: Релігійна правда

Tagged:

11 comments

 1. Не правда, так як результат має бути тільки в понеділок, так саме боехня і то що йому стало зле, він себе добре почуває!
  Не беріть гріхів на душу!

  1. не все золото, що блищить
   не вс1 в1руюч1, хто хрещений, в ряс1 чи молиться в храм1
   В Біблії є слова “Если же остаетесь без наказания, которое всем обще, то вы незаконные дети, а не сыны.”
   (Евр.12:8)

  2. Нашим НЕ людям аби зачіпати…обзивати і наговорювати. Просто не звертати увагу на таких. Бо такі завжди будуть..

 2. Нас і так ,православних, загонят в глухий кут. Навіщо брехню пускати. Він і всі християни будуть здорові, побачете. Бог сильніший за коронавірус. Коронавірус може бути сильніший за наші гріхи.

  1. Ти шо коньчена ? ппц ну і логіка , ви Шо йобнуті ? перші й позаражаетесь ! Збирайтесь й далі бог поможе всім ! Лікарів не шкода ?

  2. В эпидемию чумы тоже так думали. вымерло 80% населения европы. в эпидемию холеры тоже так думали. вымерли. в эпидемию оспы тоже так думали. вымерли. в эпидемию гриппа тоже так думали. вымерло охриллион народа. продолжайте так думать, добровольно помогите планете избавиться от идиотов

 3. По-перше: В Україні немає офіційно зареєстрованої церкви РПЦвУ. Якщо вже воля автора складати таку аббревіатуру, то та “церква”, яка зараз в тренді, має називатися ТПЦвУ (турецька, якщо хтось не в курсі).
  По-друге: автор не має ніякого уявлення про причастя і про Бога, раз він думає, що вірус сильніший за Творця всесвіту. Читати його аргументи смішно, це все одно, що прибиральниця буде пояснювати закони квантової механіки.
  По-третє: “патріотів” прошу не коментувати – на ваш бруд відповідати не буду.

 4. Будемо молитися, аби ця мокшанська гнида іздохла у страшних стражданнях. Аби кашляли кров’ю і корчилися в судомах всі його рідні і близькі. Боже, поможи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *