На тлі масштабного поширення небезпечного захворювання по всьому світу, все ще виявляються ті, хто сумнівається, чи то через свою розумову відсталість, чи то за деяких корисливих причин, у рівні загрози. І серед таких, як не дивно, чимало священнослужителів РПЦвУ.

Помічник настоятеля Спасо-Преображенського кафедрального собору в Одесі, протоєрей Олександр Маличенко, а ефірі телепрограми «Гвоздь дня» телеканалу Медіа-Інформ заявив, що в процесі таїнства Євхаристії (причастя), дослівно: «Ми знаємо те, що в чаші, яка надається народу божому, є саме тіло і кров Христа спасителя. І жодна інфекція не може бути поширена через це тіло і кров Христа спасителя», передає Інформаційний навігатор.

Видання нагадує представникам РПЦвУ, які в непростий період коронавірусної епідемії продовжують закликати парафіян до своїх храмів, пропагуючи виконання антисанітарних ритуалів, що сам духовний ритуал не є панацеєю від реальної інфекції. Акцентуємо увагу, що виконання саме таких ритуалів сприяло, в тому числі і буяння чуми в середні віки в Європі.

Поділ духовного життя і реального, особливо в такий непростий і загрозливий життю людей період, це важлива необхідність. Заклики і наративи, поширювані такими персонажами як протоєрей Олександр Маличенко – це ніщо інше, як злочин, в першу чергу здійснюється, щодо самих же парафіян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: