#НіВизнаннюОРДЛО: Ветерани і капелани виступили проти легалізації бойовиків

Ветерани російсько-української війни, священики, капелани і громадські активісти виступили проти легалізації окремі районів Донецької та Луганської областей – так званих бандформувань Л/ДНР.

В рамках всеукраїнської онлайн-акції #НіВизнаннюОРДЛО відповідні заклики учасники публікують в соціальних мережах.

До акції долучився відомий капелан ПЦУ Дмитро Поворотний.

Вимоги учасники акції полягають у негайному розгляді петиції президентом, а також у відмові від будь-яких форм легалізації маріонеткових окупаційних режимів”, – зазначають організатори онлайн-заходу.

Стартувала акція 24 березня. Як повідомили організатори, дату проведення обрали через те що, на 25 березня запланована онлайн-зустріч Тристоронньої контактної групи у Мінському форматі, на якій ймовірно створять так звану Консультативну раду з російськими бойовиками з ОРДЛО.

«Створення цієї ради, яка фактично легалізує проросійських сепаратистів і перетворює Росію зі сторони конфлікту в посередника, обумовлене Протоколом від 11 березня, який підписали представники України Леонід Кучма та Андрій Єрмак», – йдеться у повідомленні ГО “Відсіч”.

Петиція до президента Володимира Зеленського з вимогою відкликати підписи представників України під Протоколом, 21 березня зібрала необхідні 25 тисяч підписів за рекордні п’ять діб.

Для участі у акції потрібно зробити імпровізований плакат з гаслом та назвою акції #НіВизнаннюОРДЛО, і завантажити фото 24 березня у соцмережі під хештегом #НіВизнаннюОРДЛО, тегнувши у фейсбуці подію, своїх друзів-однодумців та сторінку офіс президента України.

Тристороння контактна група по Україні проведе переговори, заплановані на 25 березня у Мінську, в форматі відеоконференції через загрозу коронавірусу.

Світлина від Юрія Пустовія.

Світлина від Дмитра Поворотного.

Світлина від Станіслава Жулковського.

Світлина від Світлани Максим'юк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *