Навіщо Україні Московська Церква (Російська православна церква в Україні під проводом Онуфрія) і чому на 6 році війни вона досі існує?

Такі питання має задавати собі кожен українець який хоч трохи замислюється над причинно-наслідковими зв’язками між Російсько-Українськими “відносинами”. В Україні загинуло за кривавого втручання Росії більше 15 тисяч наших захисників сотні тисяч втратили житло та мирне небо над головою. Втрата Криму. Все це було здійснено з легкої руки і духовної підтримки Московського патріархату. Гіркін прямо заявляє що Свято-гірська лавра переховувала його поплічників.

Багато хто каже що йде не до патріархату а до Бога. Це є оманою. Церква є не тільки божественна організація вона пов’язана із людьми і їх душами їх поглядами. Церква має великий вплив на людей і на їх душі на їх розум. Чи може прихожанин будучи в московській церкві мати спокійну совість і не боятись бути одуреним чи дезінформованим?.

На жаль українці так і не зрозуміли, що ходити в церкву де однією рукою священик хреститься а іншою здоровається із сепаратистами неможливо. В Біблії чітко сказано, що не можна двом господарям служити. (Ніхто не може служити двом панам, бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматись одного, а другим знехтує. Не можете Богові служити й мамоні – Євангеліє від Матвея 6 гл. 24 ст.). Священик або любить і служить Богу і Батьківщині-Україні або не любить Бога і Україну та українців. Такий священнослужитель не гідний носити священний сан та називатись служителем Бога всевишнього. Ісус каже до своїх учнів: «Коли хтось каже: «Я люблю Бога», а ненавидить брата свого, той не правдомовець. Бо хто не любить брата свого, якого бачить, той не може любити Бога, якого він не бачить. І таку ми заповідь одержали від нього: «Хто любить Бога, той нехай любить і брата свого.». Священик московського патріархату, який проповідує нелюбов до українців і любов до Російського не може бути посланцем Христовим.

Російська церква не вбачає на сході України Російського втручання, як і в Криму. Онуфрій Березовський – очільник так званої УПЦ МП теж не бентежиться тим, що руки Кіріла Гундяєва в крові, а його священники підтримують ідеї сепаратизму та захоплення Києва й України. Нещодавно один із таких агітаторів помер біля свого храму в Росії.

 

7 thoughts on “Чому на шостому році війни досі існує Московська церква в Україні?

 1. Ось як ми можемо втримати Південь України, якщо тут майже немає церков ПЦУ? В Одесі, наприклад, в центрі міста є тільки одна(!!!) церква УПЦ КП (її ділять з ПЦУ) а московських церков більше десяти (!!!)

  1. Московський Патріархат – це терористичний підрозділ ФСБ РФ !
   А я собі , тай думаю …
   Очільники України – гівна варті …
   Чом би не зібрати військо і не допомогти Туреччині закатрупити то скажено бидло на РФ ! ?
   Це ж можливо легалізувати ?

 2. Дана стаття в рамках цензурної лексики оцінці не піддається. Лохотрон під назвою “томос” від Вселенського Патріарха може закінчитись його відлученням від церкви, оскільки він суперечить Апостольським правилам, і ПЦУ залишається неканонічною сектою, в яку православним ходити заборонено. А це кладе початок конфліктам в Україні на релігійному грунті і привід для відкритого вторгнення Росії під прапором захисту православ’я. А з українців роблять зрадників віри і винуватцями православного розколу.

 3. В Україні в час війни з московією не може бути жодної москалії !!!
  До опонентів, які дуже “пам’ятають” своїх дєдів (“наші дєди ваєвалі”) – в роки, так званої, ВВВ, тих хто говорив німецькою – розстрілювали.

 4. УПЦ є релігійною організацією зареєстрована в Україні, та діє на рівних правах з іншими релігійними організаціями, а їх більше сотні! Ми всі вільні у віросповідання, незалежно від віросповідання кольору шкіри, та інших ознак. Треба почати з себе до написання такої брехливої статті, яка підпалює ворожнечу серед українців, та написана з пібурюванням порушення принципу рівності всіх перед законом передбаченого Конституцією України, адже єдина канонічна УПЦ була в Україні ще з початку її незалежності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: