Опублікований лист Глави Албанської Церкви від 8 січня з відмовою їхати в Йорданію

10 лютого видання orthodoxia.info опублікувало відмову Предстоятеля Албанської Церкви Архієпископа Анастасія на запрошення Єрусалимського Патріарха Феофіла прибути на Нараду Предстоятелів до Йорданії. Як повідомлялось ще на початку січня, Архієпископ відповів відмовою; його лист був написаний 8 січня, але оприлюднений лише зараз.

На думку Архієпископа, зустріч в Йорданії, вочевидь, не покращить становище у Православній Церкві, але тільки погіршить процес зцілення. Тому він не може погодитись приїхати.

Також Архієпископ Анастасій не ставить під сумнів роль Вселенського патріархату в ієрархії Православної Церкви, незважаючи на своє ставлення до української проблеми та того, як вона вирішується.

Нагадаємо, в кінці січня російські ресурси поширювали дезінформацію про Предстоятеля Албанської Церкви. За словами РПЦ, він, начебто висловив свою підтримку Московському патріархату в Україні і митрополиту Онуфрію (Березовському).

One thought on “Опублікований лист Глави Албанської Церкви від 8 січня з відмовою їхати в Йорданію

  1. На сьогодні розстановка сил така з300млн православних церков 280млн на боці РПЦ і 20на боці Варфоломея ,висновок пора позбутися проамериканських греків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: