Міністр культури скасував скандальний показ мод у католицькому храмі в Києві

Посилаючись на негативну позицію настоятеля храму. міністр культури України Володимир Бородянський повідомив про скасування показу мод українського дизайнера Олени Серебрової в будівлі костелу Святого Миколая в Києві

Про це міністр заявив через соцмережі, передає ЕспресоTV.

«Показу мод у будівлі костьолу Святого Миколая, який перебуває на балансі Національного будинку органної та камерної музики України — не буде. Оскільки одночасно це і Національний будинок органної та камерної музики України, і діючий костьол, будь-які заходи в цьому місці враховують позицію настоятеля. Усно настоятель вже надав негативну відповідь», — написав міністр.

Раніше повідомлялося, що Міністерство культури України виступило з наміром провести в костелі Святого Миколая в Києві безпрецедентний модний показ відомого українського дизайнера Олени Серебрової.

Також були опубліковані відповідні копії листів Міністерства культури, молоді та спорту до священика Андрія Рака, пароха Римсько-католицької парафії святого Миколая в Києві, а також Тетяни Стахурської, директора Національного будинку органної та камерної музики України.

На публікацію листів в українських медіа зреагував посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький.

«Показ мод в пограбованому більшовиками і досі не повернутому київському храмі?», — обурився дипломат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close
%d блогерам подобається це: