Активісти ПЦУ скаржаться на погрози і оббріхування від священника РПЦвУ

Священник Російської Церкви в Україні (УПЦ МП) Серафим в селі Рингач Чернівецької області вживає спроб протидіяти жителям села, які бажають створити громаду Православної Церкви України і проводити Богослужіння рідною українською мовою.

Про це повідомляється на сторінці місцевого храму Вознесіння Господнього у соцмережах, повідомляє Релігійна правда.

«Бачачи, що жителі села у ваганні та очікуванні (та й відвідували його службу лише 10-20 осіб), він почав звозити чужинців, запровадив бурхливу діяльність у Фейсбуці, кажучи довірливим прихожанам, коли і що поширювати, почав займатися не тільки оббріхуванням, але й погрозами та шантажем на адресу активістів ПЦУ», – йдеться у публікації.

Згідно з повідомленням, «уся ця вакханалія особливо активізується з початком релігійних постів» – і у Великий, і в Петрівський, і ось вкотре почалася знову.

«Виявляється, дуже легко маніпулювати людьми, особливо, коли ти священник. Говорити напівправду, писати брехню, змішуючи з моментами істини, перекручувати факти, навішувати «ярлики» сектантів, «розкольників», сіяти в селі ворожнечу та ненависть», – нарікають прихильники ПЦУ.

Зокрема, повідомляється, що протоієрей Серафим влаштував «переговори» щодо черговості служінь, на яких була присутня менша частинарелігійної громади. Однак це не завадило йому «поставити на розгляд» питання про недопустимість «аренди їхньої церкви».

«Хіба ми мали в ній соняшникове насіння продавати? Хіба не будували її всі разом, коли о.Серафим ще й не народився? Хіба не жертвували при кожній нагоді і проханні кошти, за які тепер встановлено сигналізацію, відео спостереження та фотографування наших служб «під плотом» (за їх висловом)? Хіба Бог не всюди: у наших помислах, діях, у церкві і біля неї, не у наших душах та серцях?» – запитують віряни помісної Церкви України.

Tagged:

1 comment

 1. ПЦУ-шній брехні немає меж!

  Нещодавно прибічники новоствореної організації “ПЦУ” написали скаргу на працівників Чернівецької ОДА, що буцімто останні не реєструють їхню громаду в селі РИНГАЧ Новоселицького району.

  Але що відбувається насправді?
  Так, справді, 10 березня цього року прибічники ПЦУ зробили свої “збори” в сільському клубі, і вирішили кудись перейти. Але куди??? Якщо вони а ні юридично, а ні фактично не являються прихожанами Свято-Вознесінського Храму Української Православної Церкви, який є в селі, і в якому люди моляться і по сьогоднішній день. А більшість із них (“ПЦУшників”)протягом років не приходили до цього храму, і жодного разу не долучатись а ні до утримання, а ні до ремонтів даного храму. Тобто вони не являються прихожанами!!!

  І ще більше того, вони записали себе в списки ПЦУ, тобто вони самі добровільно не захотіли бути нашими прихожанами. Вони є самозванці!!!! Тому що вже 9 місяців намагаються видати себе за наших прихожан і рейдерськи захопити наш храм!

  Справа в тому, що вони в ОДА не намагаються зареєструвати свою новостворену релігійну громаду, а лукавством, представляючись буцімто нашими прихожанами, намагались внести зміни в наші установчі документи. Тобто без відома наших прихожан (а їх 320) ці активісти намагалися через підроблені документи вкрасти храм у віруючих УПЦ. Вони заявляють що їх 70, але забувають про те, в ОДА були подані заяви наших односельчан, які відкликали свої підписи на підтримку новоствореної організації “ПЦУ” (більше 50 людей).

  Відділ культури Чернівецької ОДА прислав їм офіційну відмову в внесенні змін в наш Статут. Але, оскільки вони пралставлялись від нашого імені, то і відповідь з ОДА прийшла на нашу юридичну адресу.
  А вони бідні побачили її тільки на нашому відеозверненні, яке було записано після їхньої провокації, коли вони зірвали своїми криками богослужіння вірян УПЦ в храмі. А те що на другій сторінці даної відмови вони так і не дізнались. А там була вказана причина, чому їм (юридично нам) відмовлено в внесенні змін до нашого Статуту.

  Потім їхні представники намагались “домовитись” вже через нових керівників ОДА щодо реалізації своїх лукавих намірів. Але так саме отримали відмову!

  А тепер їм нічого не залишилось, як писати скарги на працівників відділу культури Чернівецької ОДА про те, що їм не дозволяють рейдеськи захопити православний храм в Рингачі. І обливати брудом настоятеля та всіх прихожан нашого храму.

  І ще вони пишуть, що на їхніх зборах були представники влади. Але хто саме не пишуть по-тій простій причині, що там нікого не було! Хіба що вини мають на увазі журналіста із жовтої преси Єріміцу Г.М…

  Коли прибічники ПЦУ говорять про Церкву, то вони говорять тільки про національний аспект: про вишиванки, народні пісні в храмі, про мову. Але жодного разу вони не упом’янули про Христа. Складається таке враження що і справді їм потрібна не Церква чи храм, а просто вирішити якісь свої амбіційні політичні питання. А в тих питаннях ім’я Господа нашого Ісуса Христа взагалі відсутнє! Дивлячись на їхню діяльність, то здається що вони служать не Богу, а просто “аби проти агресора”.

  А у Бога немає “ні еліна ні іудея, ні чоловічого роду ні жіночого.”(Гал. 3:28.), бо перед лицем Божим всі рівні!

  #УПЦ #рингач #пцу #чернівецькаода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *