Кремлівські пропагандисти та їх українські посіпаки проштовхують «формулу Штайнмаєра» як привід для заворушень

Oleg Tsarev, pro-Russian politician and former candidate in the 2014 Ukrainian presidential election, attends a news conference in Donetsk June 27, 2014. REUTERS/Shamil Zhumatov (UKRAINE - Tags: POLITICS)

У четвер, 3 жовтня, у Москві пропагандисти з Кремля збирають конференцію «Формула Штайнмаєра: шанси для Донбасу і ризики для Зеленського». У ній візьмуть участь регіонали-втікачі Олег Царьов та Володимир Олійник. Україеців, які виступають проти капітуляції, вони називають «партією війни».

Нагадаємо, 1 жовтня президент України Володимир Зеленський оголосив про узгодження Україною так званої «формули Штайнмайера». За словами російських пропагандистів, її прийняття є головною умовою проведення зустрічі в «нормандському форматі» на вищому рівні і прямих переговорів Зеленського з президентом Росії Владіміром Путіним.

У той самий час, російські пропагандисти заявляють: «Представники української «партії війни» на чолі з екс-президентом Петром Порошенком різко засудили узгодження формули. Обстановка в Києві загострилася».

Одним з головних питань, про яке говоритимуть пропагандисти та їх українські посіпаки – «чи може процес реінтеграції Донбасу привести до спроб нового перевороту на Україні?»

Серед учасників заявлені депутат Верховної Ради України 4-7 скликань Олег Царьов, український політолог Олександр Семченко, депутат Верховної Ради України 5-7 скликань Володимир Олійник. А на відеозв’язку з Києва у них буде депутат Вадим Новинський.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *