Синод висловив повну підтримку митрополиту Епіфанію

Православна Церква України зберігає єдність і керується чинним Статутом. Таке рішення виніс синод ПЦУ на засіданні 24 травня.

У засіданні взяли участь всі члени Священного синоду.

За підсумками засідання архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір був призначений головою синодального управління у справах молоді, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор – головою синодального управління взаємодії з молодіжно-патріотичними громадськими об’єднаннями, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій – головою Інституту церковної історії.

Було також визначено, що протягом місяця повинна завершитися реєстрація статутів управлінь єпархій ПЦУ. Також розпочато процес реєстрації в новій редакції статутів монастирів і духовних навчальних закладів ПЦУ.

Відтепер всі закордонні візити церковних архієреїв, зокрема паломництва, повинні здійснюватися тільки з благословення предстоятеля Епіфанія.

Синод заборонив архієреям і клірикам висувати свої кандидатури для обрання у Верховну Раду України або на посади місцевого самоврядування, де передбачено прийняття на постійну роботу. Разом з тим їм дозволено у виняткових випадках з благословення церковної влади балотуватися в депутати органів місцевого самоврядування.

Було також прийнято рішення про святкування 30-річчя відродження Української Автокефальної Православної Церкви.

Крім того, синод також висловив повну підтримку Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію.

Tagged:

2 comments

  1. Многая літ Вам Владико !!!
    Нехай Вас і нашу церкву та Україну та їїпобожний народ оберігає Господь Бог .

  2. Я вірю в мудрість українського народу: настає час, коли ми всі маємо здійснити об’єднавчий крок і довести всьому світу-ми не роз’єднана нація!
    Єдина матінка-країна!
    Єдина матінка-церква!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *